اخبار

دبیر اجرایی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال: تا کنون 170 غرفه در نمایشگاه رسانه های دیجیتال ثبت شده است/ ده کشور و یک سازمان بین المللی حضورشان قطعی است

دبیر اجرایی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال:    تا کنون 170 غرفه در نمایشگاه رسانه های دیجیتال ثبت شده است/ ده کشور و یک سازمان بین المللی حضورشان قطعی است
جلسه کارگروه بین الملل و توسعه صادرات آئین نامه توسعه و ساماندهی رسانه های دیجیتال مصوب هیات وزیران با موضوع بخش بین الملل دوازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال با اعلام ثبت نام از 170 غرفه و 10 کشور و یک سازمان بین المللی برای حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال برگزار شد.

 

 

 به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال،  در این نشست جواد موحد، دبیر اجرایی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال با اشاره به پر شدن بیش از نیمی از ظرفیت نمایشگاه گفت: تاکنون حدود چهار هزار متر یعنی نیمی از فضای موجود دوازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال توسط علاقه مندان به حضور در نمایشگاه اشغال شده است.

وی افزود: بیشترین فضا را تا این لحظه بخش پایگاه های اینترنتی اشغال کردند و بعد از آن استارت آنها، نرم افزارهای تلفن همراه و محتوای دیجیتال  در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.

موحد خاطرنشان کرد: با توجه به برگزاری جام خلیج فارس در بخش بازیهای دیجیتال نمایشگاه، این بخش نیز فضای مناسبی را به خود اختصاص داده است.

مهدی رمضانی معاون رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوی نیز در این جلسه گفت: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای استارت آپها و شتاب دهنده ها و شرکتهای دانش بنیال فراخوانی را برای حضور با تخفیفهای اعلامی از سوی مرکز رسانه های دیجیتال ارسال کرده است تا از تسهیلات ویژه شرکتهای دانش بنیان و استارتاپها بهره مند شوند.

در ادامه مجتبی مشیری، نماینده موسسه فرهنگی اکو با اشاره به حضور غرفه های بخش بین الملل گفت: نه کشور عضو اکو و جمهوری اسلامی ایران به همراه سازمان بین المللی اکو در نمایشگاه دوازدهم غرفه خواهند داشت.

گفتنی است نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال دهم تا 14 آبان ماه در مصلی تهران برکزار می شود.

علاقه مندان جهت ثبت نام در این نمایشگاه میتوانند به نشانی اینترنتی dmf.saramad.ir مراجعه نمایند.

 

۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۱۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.